У Стрию суд помилував чиновника, який розтратив понад 26 тис. грн бюджетних коштів

У Стрию суд помилував чиновника, який розтратив понад 26 тис. грн бюджетних коштів

У Стрию, що у Львівській області, судили начальника відділу житлово-комунального господарства Стрийського міськвиконкому, який, зловживаючи своїм службовим становищем, завищував вартість виконаних робіт та розтратив понад 26 тис. грн бюджетних коштів. Однак суд амністував посадовця, не призначивши йому навіть умовного терміну.

Зокрема, у період з травня по вересень 2013 року чиновник завищив суму у акті виконаних робіт про косіння трави на міських газонах на понад 10 тис. грн, другий раз включивши уже скошені ділянки у документ.

У липні того ж року він підписав акт виконаних робіт на корчування пнів, завищивши вартість на понад 7 тис. грн. При цьому реальна вартість робіт становила 3 тис. грн.

А через 2 місяці начальник відділу ЖКГ Стрийського міськвиконкому завищив суму в акті виконаних робіт на зрізання дерев, безпідставно включивши до переліку 5 дерев, які не підлягали зрізанню. Таким чином він завдав шкоди міському бюджету Стрия на 8,5 тис. грн.

У засіданні Стрийського міськрайонного суду Львівської області чиновник визнав свою вину та просив звільнити його від кримінальної відповідальності на підставі акту амністії.

Вивчивши усі докази, суд визнав начальника відділу ЖКГ винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та призначив йому 1 рік обмеження волі. Крім того, на такий же термін заборонив займати посади, пов’язані з розпорядчо-господарськими функціями.

Однак прямо у залі засідань на підставі Закону України «Про амністію у 2014р.» суд звільнив чиновника від основного та додаткового покарання, навіть не призначивши умовного терміну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук