На Львівщині в.о. сільського голови преміювала себе та двох колег на 30 тис. грн

На Львівщині в.о. сільського голови преміювала себе та двох колег на 30 тис. грн

У Львівській області на два роки умовно засудили жінку, яка, виконуючи обов'язки сільського голови Гонятичівської сільської ради Миколаївського району, нарахувала собі та ще двом працівникам премії на загальну суму 29785 грн. Відповідно до закону премія не може перевищувати середньомісячної заробітної плати, яка становить приблизно 3 тис. грн.

Жінка нарахувала собі, як секретарю виконавчого комітету Гонятичівської сільської ради, премію в розмірі 9711 грн, також преміювала головного бухгалтера на 10 037 грн та землевпорядника – на 10037 грн. Тому її звинуватили у шахрайстві, привласненні та розтраті бюджетних коштів.

Під час засідання Миколаївського районного суду Львівської області, жінка розповіла, що не знала, що розмір премії не може перевищувати зарплати. Таке розпорядження вона підписала через те, що на кінець року залишилися кошти у фонді оплати праці працівників сільської ради. Після перевірки сільської ради фінансовим управлінням Миколаївської райдержадміністрації, яке й виявило порушення, жінка і всі працівники сільської ради ці кошти повернули.

За недогляд притягнули до дисциплінарної відповідальності головного бухгалтера сільської ради. Дії жінка, яка виконувала обов’язки голови села  кваліфікували як кримінальний злочин. Миколаївський районний суд визнав її винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України (шахрайство) та засудив до 2,5 років обмеження волі з позбавленням права займати посади в органах місцевого самоврядування строком на 2 роки.

Однак у тому ж судовому засіданні покарання пом’якшили, замінивши його 2-річним умовним терміном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук