У Євросоюзі схвалили українські біометричні паспорти, - МЗС

Біометричні паспорти високо оцінили у дипломатичних установах ЄС

Посольства країн Європейського союзу та дипломатичні установи інших держав надали позитивні відгуки щодо зразків українських біометричних паспортів.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України.

«За результатами вивчення іноземними фахівцями з безпеки паспортних документів, надісланих МЗС України в дипломатичні установи іноземних держав, акредитованих в Україні, нових зразків українських біометричних паспортів міністерство вже отримало їх схвальні відгуки щодо високого ступеня захисту, дизайну, якості поліграфічних робіт і функціональності нових українських паспортів», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, український біометричний паспорт за вищевказаними параметрами відповідає всім міжнародним стандартам і передовим технологіям у сфері виготовлення проїзних документів.

«Про це також свідчать дані експертиз, які виробник бланків паспортів ДП «Поліграфічний комбінат «Україна»» отримало від лідера світових лабораторій з визначення якості захисту документів - німецького інституту FOGRA. Паспорт оцінили на дуже високому рівні», - зазначають в українському МЗС.

Нагадаємо, 2 лютого Міністерство закордонних справ України передало в посольства європейських держав зразки українських біометричних паспортів.

Як повідомляв ZAXID.NET, отримати шенгенську візу за біометричним паспортом було неможливо. Принаймні Генконсульство РП у Львові не приймало нові українські паспорти. Як пояснював Ярослав Дрозд, Україна просто не ратифікувала новий паспорт, тобто, офіційно не показала взірець нового  документу іншим країнам, через це і виникли проблеми.

Вже 30 січня Ярослав Дрозд повідомив, що біометричні паспорти почали приймати, однак термін видачі віз буде тривалішим – два тижні.

Нагадаємо, за даними Державної міграційної служби України, біометричні паспорти, оформлення яких почалося з 12 січня 2015 року, станом на початок лютого отримали 13 тис. українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук