У Залізничному районі Львова запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини

СуспільствоЮрій Герун, 20 вересня 2016, 15:58 995 0

15-та за ліком амбулаторія сімейної медицини, яка відчинила свої двері для львів’ян у рамках програми «Львів-2020», відтепер працює на вул. Олени Степанівни, 35. Нова медична установа зможе обслуговувати до 13 тисяч мешканців Залізничного району.

Амбулаторія №3 входить в структуру 3-ї міської клінічної лікарні. Медперсонал з 27 осіб відбирали у декількох закладах міста.

«В нас працює кабінет щеплення, маніпуляційний кабінет, де можна зробити кардіограму, ін’єкцію, поміряти тиск, щоб не створювати черги для сімейних лікарів. 8 лікарів приймають дітей і дорослих», ― розповіла завідувач амбулаторії сімейної медицини Оксана Крук.

Практика маленьких медичних закладів запозичена Львовом з Європи. Вони мають стати альтернативою великих поліклінік радянської доби. На створення амбулаторії місто витратило майже 956 тис. гривень із бюджету розвитку. Медичне обладнання, інвентар та меблі закупили за кошти міського бюджету на 100 тис. грн. Також для придбання обладнання залучили і 35 тис. грн позабюджетних коштів.

Це не остання амбулаторія із запланованих у місті, уже незабаром постануть чергові заклади сімейного типу.

«До кінця вересня має запрацювати на Рясне-1, наступна після цього на вулиці Тернопільській. І так крок за кроком ми робимо медицину більш доступною, тому що заходиш сюди, як до себе додому», – запевнив міський голова Львова Андрій Садовий.

Загалом у закладах охорони здоров’я Львова працює 457 дільниць, 15 амбулаторій та 41 відділення сімейної медицини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук