УДАР і Блок Порошенка йтимуть на місцеві вибори під брендом БПП «Солідарність»

У «Блоці Петра Порошенка» допускають, що незабаром політична сила Кличка припинить існування

Петро Порошенко, Юрій Луценко і Віталій Кличко

Переговори партій «Блок Петра Порошенка» (БПП) і УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка про спільну діяльність на місцевих виборах завершилися, заявив лідер фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко в ефірі радіо «Вести».

«Насамперед, ми зосередили всі свої зусилля на переговорах саме з партією Кличка, адже УДАР для нас – не просто одна з політичних партій України. Це братська партія, оскільки ми маємо спільну фракцію в Київраді, Верховній Раді… Ми дійсно плануємо після Дня Незалежності проведення з’їзду БПП «Солідарність», який прийме остаточне рішення про об’єднання партій і наших зусиль на виборах як у Києві, так і по всій Україні», – зазначив Луценко, якого цитує РБК-Україна.

За його словами, в перспективі партія УДАР припинить своє існування. «Але в українських реаліях це довгий процес, ми маємо пройти певні юридичні етапи. Ми домовилися про те, що ми розглядаємо один одного як одне політичне ціле, тому, можливо, в перспективі і партія може бути перейменована. На теперішній момент мер Києва буде висуватися від БПП «Солідарність» і по всій Україні кандидати від УДАРу будуть висуватися саме із цієї платформи. У перспективі це завершиться злиттям партій, створенням єдиної фракції, як це відбувається у Верховній Раді», – наголосив Луценко.

Що стосується співпраці під час прийдешньої виборчої кампанії з «Народним фронтом», то Луценко повідомив про продовження переговорів.

««Народний фронт» активно пропонує співпрацю на цих місцевих виборах, ми розглядаємо їхні пропозиції і зважуємо всі «за» і «проти». При всій повазі до Арсенія Яценюка, на місцях ця партія має невеликий ККД, тому ми зважуємо і плюси, і мінуси. Для нас найважливішим є збереження коаліції, тому переговори тривають. Але чи багато дасть «Народний фронт» в тій чи іншій області, з’ясовуємо на місцях. Жодної спільної квоти для «Народного фронту» не буде. Якщо у них будуть кращі кандидати в мери, ми їх, безумовно, підтримаємо. Жодної загальної відчутної квоти для інших партій поки що я не передбачаю», – заявив Луценко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук