Ukraina od Kaukazu do Lublina

Ігор Гузь, 17 грудня 20085535

Не встиг Національний Альянс запустити нову версію власного сайту (http://www.nation.org.ua ) як відразу з'явилась реакція на деякі аспекти його оформлення, зокрема стосовно нашого окреслення кордонів України.

Польська редакція Kresy.pl, яку спонсорує "Фундація допомоги полякам Сходу", звернулась до мене з роз'язненнями, чи бува ми не будемо ревізувати польсько-український кордон і окуповувати територію Холмщини, Підляшшя та Лемківщини. Відповідну "цивілізовану" відповідь від мене отримали! Пишуть, що така думка побутує не тільки в мене, а й в багатьох українців! :)

Подаю їхню «хворобливу» інформацію мовою оригіналу!

P.S. Хто не розуміє польської, користайтесь перекладачами, або вчіть мову "братньої" держави, мо справді колись піднімемо прапор України у центрі Любліна!

Жартую...

 

Ukraina od Kaukazu do Lublina

W czwartą rocznicę istnienia, ukraińska młodzieżowa organizacja Narodowy Alians (Nacionalnyj Alians) zaprezentowała nowy wygląd swojej strony internetowej. Pierwsze co przykuwa wzrok po wejściu na nią, to mapa Ukrainy, której granice sięgają od Kaukazu aż po polskie miasta Lublin i Nowy Sącz.

Lider Narodowego Aliansu, deputowany Rady Obwodu Wołyńskiego, Ihor Huź tłumaczy Kresom.pl, że mapa ta przedstawia obszar zasiedlenia Ukraińców od czasu Rusi Kijowskiej do czasów dzisiejszych, którego część obejmuje także terytorium Polski. Przekonuje też, że jego organizacja nie zajmuje się rewizją granic między Polską i Ukrainą oraz popiera przyjazną egzystencję obu naszych narodów.

Podobny sposób myślenia nie jest na Ukrainie odosobniony, co więcej podobne mapy "ukraińskiego obszaru etnicznego" można spotkać w oficjalnych podręcznikach i atlasach szkolnych w tym kraju, na co zwracali już uwagę członkowie Polsko - Ukraińskiej Komisji Ekspertów do spraw doskonalenia treści podręczników szkolnych historii i geografii na jednym z jej ostatnich posiedzeń. "Według tego kryterium - mówił wówczas prof. UW Włodzimierz Mędrzecki - "polskie terytorium etniczne" powinno sięgać Kamieńca Podolskiego i wschodniej Żytomierszczyzny, gdzie do dziś dzień mamy do czynienia z wiejskim osadnictwem polskim".

Narodowy Alians powstał w styczniu 2005 roku i jest obecnie jedną z największych młodzieżowych organizacji o prawicowym profilu na Ukrainie, mający swoje struktury w 16 z 24 obwodów. Jego członkowie od początku prowadzili aktywną działalność na arenie międzynarodowej, zaś za swoje największe osiągnięcia uznają m.in. spotkanie kierownictwa NA z sekretarzem ROPWiM Andrzejem Przewoźnikiem, umowę o współpracy z białoruskim "Młodym Frontem", polsko - ukraiński program "Pamięć bez granic", w którym w roku 2005 uczestniczyli członkowie Związku Harcerstwa Polskiego, udział w charakterze obserwatorów podczas wyborów w Polsce i Kazachstanie. Narodowy Alians stara się o przyjęcie do DEMYC (Democrat Youth Community of Europe) oraz Mlodzieżowego Forum krajów GUAM.

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia?zobacz/ukraina-od-kaukazu-do-lublina

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Артем Циганок, Запорізька МО ОУН 11 лютого 2009, 02:13

  Не бачу нічого, що іде у розріз із законами Божими та націоналістичною ідеологією у розміщенні на сайті малюнку України, окресленої у етнічних її кордонах. Діяти на шкоду Нації - це забувати про її законні території, закривати очі в угоду демоліберальній Європейській спільноті, яка вже давно закрила очі на нас і розтуляти, принаймні ближчим часом, не збирається. Ніхто не говорить про саме політичне підпорядкування спірних територій, хоча такий варіант ніхто і не виключає, але зараз мова ідеться про усебічне забезпечення національних і соціальних потреб мешканців наших етнічних земель, Україна ж має піклуватися про українців, чи не так? І про тих, хто мешкає у, скажімо, Канаді, і про тих, хто мешкає у Росії, і про тих, хто мешкає у Польщі, особливо на наших же українських землях. Україна, про потреби якої мають піклуватися націоналістичні сили - це не та Україна, що є окресленою на політичних мапах сьогодення, це - Україна, якою вона є фактично, соборна етнічна Україна. Завтра, скажімо, у нас відберуть Крим,а післязавтра його ще більше асимілюють, що ви будете говорити, чи то пак писати тоді, що "Ви ж маєте бути хочаб трохи освіченою людиною і мусите знати, що Кримська війна, екстермінації та примусові депортації докорінно змінили національний склад населення цих територій.", що "Те, що ви слово "братня" держава стосовно Росії берете в лапки, вже свідчить про ваші погляди.", що "голова на ідеї бідна, то привертають ту увагу методами, від яких тхне нафталіном.", що "mozhe ipsuvaty (чиюсь) reputatsiu"? А через десять днів Бесарабія возз'єднається під проводом Великої Румунії, і знову та ж шарманка? То від чого тхне нафталіном? Від України?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • 789 18 грудня 2008, 19:35

  Do redaktsii: Pohanyi material; navit iakshcho rozrakhovano na "provokatsiu", mozhe ipsuvaty reputatsiu zakhid-netu iak seriosnoho situ.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Володимир 18 грудня 2008, 13:36

  Цілком і повністю підтримую WR. Головне покричати й увагу до себе привернути, а через те, що голова на ідеї бідна, то привертають ту увагу методами, від яких тхне нафталіном. Ви ж молода людина, а мислите категоріями міжвоєнного періоду минулого сторіччя.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук