Україна готова блокувати сепаратистське та російське телерадіомовлення в зоні АТО, - Турчинов

Україна готова блокувати сепаратистське та російське телерадіомовлення в зоні АТО, - Турчинов
фото РНБО
В РНБО розробили проект блокування проросійського телерадіомовлення на окупованих територіях

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації розробила проект блокування сепаратистського та російського телерадіомовлення в зоні АТО. Про це йдеться на сайті секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександра Турчинова

Як зазначається, секретар РНБО звернувся до прем‘єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням виділити кошти на реалізацію такого проекту. «Інформаційна агресія – одна з найнебезпечніших складових гібридної війни, яку веде проти нас Росія. Тому блокування деструктивного впливу сепаратистської та російської інформаційної пропаганди в зоні проведення АТО – одна з наших пріоритетних задач», – наголосив Турчинов на засіданні Національного координаційного центру кібербезпеки.

За його словами, керівництво Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації доповіло про детально розроблений проект інформаційного захисту, який «дозволить заблокувати антиукраїнське телерадіомовлення вздовж лінії розмежування в зоні проведення АТО». Зважаючи на невідкладність реалізації цього завдання, секретар РНБО звернувся до Гройсмана з пропозицією виділити з резервного фонду уряду фінансові ресурси, необхідні для реалізації проекту.

Олександр Турчинов також запевнив главу уряду, що запропоноване Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації обладнання - українського виробництва, яке ефективно вирішує покладені на нього завдання і є дешевшим за іноземні аналоги.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Росія продовжує готуватися до повномасштабної війни з Україною і з цією метою зміцнює армію. За його словами до ведення боїв на Донбасі у РФ залучають навіть курсантів військових ВНЗ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук