Україна заборонила в’їзд росіян за внутрішніми паспортами РФ

СуспільствоОльга Карабан, 3 лютого 201521800
Україна заборонила в’їзд росіян за внутрішніми паспортами РФ

З 1 березня 2015 року громадяни Російської Федерації будуть позбавлені можливості в'їжджати на територію України, перебувати тут і пересуватися по країні за внутрішніми паспортами.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №23 від 30 січня, опублікованій на сайті українського уряду.

«Кабінет міністрів України постановляє: зупинити з 1 березня 2015 року дію пунктів 1 і 5 переліку документів громадян Російської Федерації для в'їзду, виїзду, перебування та пересування по території України, визначеного додатком 1 до угоди (про безвізові поїздки громадян України і РФ), в частині можливості громадян Російської Федерації в'їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися по території України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей до 14 років) із зазначенням належності до громадянства Російської Федерації», – йдеться у документі.

Згідно з постановою, Міністерство закордонних справ України має проінформувати уряд РФ про припинення дії зазначених положень.

Цей документ набирає чинності з дня його опублікування і діє до прийняття Кабінетом міністрів України рішення про припинення існування умов, передбачених статтею 6 угоди.

Згідно з текстом міжурядової угоди від 2007 року, громадяни Росії могли в'їжджати в Україну за такими документами: паспорт громадянина РФ, закордонний паспорт, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, для дітей до 14 років – свідоцтво про народження, паспорт моряка, посвідчення члена екіпажу повітряного судна.

Новою постановою Кабмін України вилучає з цього переліку документів внутрішній паспорт громадянина РФ і свідоцтво про народження для дітей до 14 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук