В Ахметова назвали безпідставними підозри про фінансування його компанією тероризму

СуспільствоВолодимир Пиріг, 4 листопада 20151280

Енергохолдинг ДТЕК вважає безпідставними звинувачення компанії у фінансуванні тероризму.

«ДТЕК вів і веде діяльність виключно в правовому полі України. Компанія не має договірних відносин з підприємствами, зареєстрованими на неконтрольованих Україною території, звинувачення компанії у фінансуванні тероризму безпідставні», – заявили у прес-службі «ДТЕК Енерго».

Як передає «Інтерфакс-Україна», в компанії звернули увагу, що в рамках слідства компанія активно співпрацює з правоохоронними органами і готова надати всю необхідну інформацію. Зокрема, влітку цього року правоохоронні органи вже вивчали обставини закупівель вугілля, компанія надавала всі запитувані дані.

«Минулий опалювальний сезон був одним з найскладніших в історії України. Для забезпечення енергосистеми країни ДТЕК робив усе можливе, щоб доставити дефіцитне вугілля з власних підприємств “Свердловантрацит” і “Ровенькиантрацит”, які опинилися у зоні бойових дій, а також налагодив постачання зовнішнього ресурсу, включаючи імпортний», – зазначили у прес-службі.

Як повідомляв ZAXID.NET, Бабушкінський райсуд Дніпропетровська ухвалою від 13 жовтня 2015 доручив провести позапланову перевірку ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» з 19 жовтня по 6 листопада на предмет дотримання вимог податкового законодавства України в частині проведення касових операцій з фінансово-господарських взаємовідносин з суб'єктами підприємницької діяльності, які зареєстровані в Донецькій і Луганській областях. Перевірка повинна бути проведена за клопотанням СБУ, яка вважає, що придбання вугілля у низки комерційних структур, що здійснюють діяльність на території східних регіонів України, є фінансуванням так званих «ДНР/ЛНР».

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, а також виробництва та реалізації електроенергії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук