В АП заявили про неприпустимість компромісів, запропонованих Віктором Пінчуком

Україна не відмовиться від прагнення членства в ЄС і НАТО та від Криму

Заступник голови АП Костянтин Єлісеєв відповів Віктору Пінчуку про неможливість здачі інтересів України для компромісу з РФ

В Адміністрації президента України вважають, що компроміс з Росією для врегулювання конфлікту на Донбасі, запропонований мільярдером Віктором Пінчуком, є неможливий. Офіційну відповідь Адміністрації на скандальну статтю Пінчука опублікував The Wall Street Journal.

Колонка під заголовком «Повага до України вкрай важлива для досягнення тривалого миру» підписана заступником голови Адміністрації президента Костянтином Єлісєєвим, повідомила «Європейська Правда».

«Не можу погодитися із його (Пінчука) закликом до компромісу, який базується на побоюваннях. Страх та слабкість – погані радники. Вони лише розігрівають апетити Росії», – заявив Єлісєєв.

У статті перераховано три ключових позиції України.

«Ні – розвороту європейської та євроатлантичної інтеграції. Це було би здачею незалежності та суверенітету України», – зазначив Єлісєєв.

«Ні – торгівлі територією України, чи то Донбас, чи Крим. Ці території не можуть бути предметом торгівлі за мир», – заявив він.

«Ні – виборам на Донбасі, доки російські чоботи (військові) лишаються на українській землі», – наголосив представник Адміністрації президента.

За його словами, «домовленості на умовах Росії є неправильною політикою».

Нагадаємо, Віктор Пінчук перед Новим роком написав статтю для видання The Wall Street Journal, в якій запропонував Україні піти на «болючі компроміси» з Росією задля миру. Зокрема, відмовитися від членства в ЄС, НАТО та від Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук