<

В ООН розробили трирічний план реагування на кризу в Україні

СуспільствоВолодимир Пиріг, 23 листопада 20140

ЮНІСЕФ спільно з іншими агенціями ООН розробили стратегічний план реагування на кризу в Україні на 2014-2017 роки.

Про це в інтерв'ю газеті «Дзеркало тижня. Україна» розповіла очільниця представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

За її словами, 9 грудня у Женеві його представлять міжнародній донорській спільноті.

«Ми сподіваємося, що це викличе нову хвилю інтересу до нашого регіону і до конфліктної ситуації, що відбувається тут», - зазначила вона.

Крім того, за інформацією Джованни Барберіс, на цей момент ЮНІСЕФ вдалося залучити на допомогу Україні вже близько $7 млн. «Це не так багато, але це те, що ми зараз конкретно маємо. Ми не залишаємо наші фандрейзингові зусилля і сподіваємося залучити більше ресурсів», - додала вона.

Як зазначила очільниця представництва ЮНІСЕФ в Україні, організація робить все можливе, щоб тримати увагу донорів у полі зору конфлікту в Україні, щоб вони розуміли, наскільки ситуація тут складна, і що ресурси для допомоги необхідні.

«Ми повинні правильно розуміти, що відбувається, оскільки ситуація день у день погіршується. По-перше, у зв'язку з тим, що прийшли зимові холоди, і люди без певного місця проживання, пристосованого до зими, можуть замерзнути. Їм нічого їсти. У них немає заощаджень, немає грошей для того, щоб купити елементарні речі. Тобто тут — реальні питання виживання», - резюмувала вона.

Як повідомляв ZAXID.NET, міжнародна донорська конференція з українського питання, за словами президента України Петра Порошенка, пройде у січні наступного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук