В Україні зменшився рівень підліткового паління та алкоголізму, – ЮНІСЕФ

СуспільствоАндрій Стець, 21 вересня 20162301

У дитячому фонді ООН ЮНІСЕФ повідомили, що українські підлітки у віці від 15 до 17 років стали менше вживати тютюн і алкоголь. Про це свідчать дані Європейського опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та наркотичних препаратів.

Незважаючи на зниження рівня споживання на 6%, загальні показники серед підлітків залишаються високими.

«З одного боку є тенденція до зменшення поширення вживання всіх видів шкідливих речовин, але ми наголошуємо, що дуже високими залишаються показники вживання алкоголю, це 84% підлітків, тютюнопаління, це 46% дівчат та 60% хлопчиків, які хоча б раз пробували курити, і вживання наркотичних речовин, яке складає на сьогодні майже 12% серед цієї вікової групи», – повідомила голова правління організації Український інститут соціальних досліджень ім. О.Яременка Ольга Балакірєва, інформує «Радіо Свобода».

Опитування проводилося в 449 навчальних закладах серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, 1 та 2 курсів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (на базі 9-річної освіти). Всього у дослідженні взяли участь 6674 респондентів. Окрім України дані збирались у 35 країнах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук