Відновленою залізничною колією з Перемишля в Україну приїдуть польські туристи

Поляки прибудуть на станцію в Нижанковичах, польську делегацію очолить міський голова Перемишля Роберт Хома

22 квітня вдруге за останні півроку буде відкрито тимчасовий залізничний перехід через українсько-польський кордон поблизу станції Нижанковичі – для туристів, які пересуваються залізницею. Польська дрезина перевезе по відновленій залізничній лінії «102» з Перемишля в Нижанковичі першу групу туристів із Польщі, пише видання Wschodnik.pl.

Як повідомили організатори заходу, поїздка продемонструє туристичні можливості українських Карпат для туристів із Польщі та привабливість залізничної колії Перемишль-Нижанковичі-Хирів як найкоротшого шляху і до українських Карпат, і до польських Бещадів.

Групу туристів з Польщі очолить президент Перемишля Роберт Хома.

Також повідомляється, що залізничну колію Перемишль-Нижанковичі не використовували з 1994 року. Завдяки зусиллям волонтерів під час акції «Bieszczadska Śiekierezada Kolejowa» в жовтні-листопаді 2016 року її очистили від чагарників. А вже 28 грудня 2016 року по маршруту Перемишль-Нижанковичі вперше за 25 років проїхала дрезина, на якій привезли подарунки для дітей Старосамбірського та Самбірського районів Львівщини в рамках українсько-польської акції «Миколай без кордонів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук