Володимир Зеленський повідомив, чому відмовився здавати аналізи представникам VADA

Кандидат стверджує, що напередодні «отримав секретну інформацію» нібито про провокацію проти себе

Володимир Зеленський

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив, що не поїхав здавати аналізи на наркотики на НСК «Олімпійський» тому, що він нібито отримав секретну інформацію про підготовку там проти нього провокації. Але за кордоном він аналізи здав би. Про це він заявив в інтерв'ю, опублікованому на каналі «Новини України» в YouTube. Згодом відео стало недоступним для перегляду.

«Коли-небудь, після всіх цих виборів, на світло проллється інформація, як на НСК «Оліміпійському», хтось готував проти мене провокацію. Я туди не поїхав. Зараз я не готовий про неї говорити», – заявив Зеленський.

Він також розповів, що крім лабораторії «Євролаб», яку очолює його прихильник, він також знайомий із засновником приватної клініки «Борис» Михайлом Радуцьким.

«Я міг поїхати туди, або туди. Я дійсно не хотів їхати на НСК через причину дуже просту: я не знав, що там будуть робити з моїми аналізами потім», – заявив він, додавши, що це пов'язано з тією секретною інформацією, про яку він говорив.

Зеленський також повторив, що відмовився здавати аналізи експертам антидопінгової асоціації VADA, оскільки вона є волонтерською антидопінговою асоціацією, а не Всесвітнім антидопінговим агентством. При цьому він заявив, що Володимир Кличко, який запропонував кандидатам пройти тест VADA, став учасником політичної гри.

У той же час Зеленський сказав, що якби це було за кордоном, то він би поїхав здавати аналізи. «Ну, мужики, ну, треба буде – поїдемо», – відповів він на пропозицію поїхати і зняти всі підозри.

Коментар про аналізи на НСК «Олімпійський» з 2:45

Нагадаємо, кандидат в президенти і керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський 3 квітня висунув вимогу медичної експертизи обох кандидатів як передумову дебатів між ними, щоб «довести народові, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів».

Порошенко погодився на заклик Зеленського провести такі дебати в Національному спортивному комплексі «Олімпійський» у Києві і заявив, що чекає Зеленського для такого аналізу в медпункті НСК «Олімпійський» вранці 5 квітня. У штабі Зеленського у відповідь заявили, що не довіряють державній лабораторії, і закликали Порошенка звернутися до «незалежної лабораторії».

Врешті вранці 5 квітня обидва кандидати здали аналізи в різних місцях: Порошенко на «Олімпійському», Зеленський у приватній лабораторії. За лічені години було оголошено про перші попередні результати аналізів – відсутність психоактивних речовин у пробах обох кандидатів. Але фахівці звернули увагу, що для повноцінного аналізу необхідні принаймні дні чи й тижні, але не години.

Згодом колишній український боксер Володимир Кличко закликав кандидатів на посаду президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського 10 квітня між 15 та 18 годиною прибути на НСК «Олімпійський» і здати аналізи представникам VADA — Добровільної антидопінгової асоціації .

Проте Володимир Зеленський відмовився здавати аналізи експертам VADA. У свою чергу 10 квітня президент Петро Порошенко на НСК «Олімпійський» здав аналізи для цієї волонтерської антидопінговій організації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук