Європейський суд прирівняв Uber до звичайного таксі

СвітРоман Ганкевич, 20 грудня 20172620
Європейський суд прирівняв Uber до звичайного таксі
фото Reuters
Uber не має права посилатись на законодавство про цифрові послуги

Європейський суд постановив, що діяльність сервісу Uber в країнах Європейського Союзу є послугою у сфері транспорту. Про це повідомляє Reuters.

У суді визначити, що у такий спосіб країни-члени ЄС можуть регулювати умови надання послуг компанією Uber. При цьому, на думку суду, Uber не має права посилатись на законодавство, яке стосується цифрових послуг, стверджуючи, що він є просто мобільним додатком, який виконує функції посередника між водіями та пасажирами.

Таке рішення Європейський суд ухвалив у відповідь на скаргу асоціації таксистів Барселони. Вони вимагали заборонити роботу Uber в місті без отримання відповідних ліцензій та авторизації для водіїв.

Між тим, у компанії Uber вже прокоментували рішення суду, наголосивши, що воно не змінить умов роботи для сервісу у більшості країн ЄС, де сервіс працює згідно з внутрішнім законодавством цих країн, яке стосується сфери пасажирських перевезень.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що сервіс замовлення таксі Uber відкрив у Києві штаб-квартиру, яка обслуговує регіон Центральної та Східної Європи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук