Законопроект про систему кібербезпеки в Україні відправили на повторне читання

Законопроект про систему кібербезпеки в Україні відправили на повторне читання
фото Depositphotos
Депутати не підтримали ряд поправок, які ставили під загрозу роботу системи Prozorro

Верховна Рада відправила на повторне друге читання законопроект №2126а про основні засади забезпечення кібербезпеки України. За законопроект проголосували 236 народних депутатів, інформує «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, законопроект пропонує визначити правові та організаційні засади забезпечення захисту життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави, національних інтересів України в кіберпросторі. Також у документі йдеться про основні цілі, напрями та принципи державної політики у сфері кібербезпеки України, вказуються повноваження і обов'язки державних органів, підприємств, установ, організацій, осіб і громадян у цій сфері, а також основні принципи координації їх діяльності щодо забезпечення кібербезпеки. Законопроект також визначає дефініції базових термінів у галузі кібербезпеки.

Під час розгляду депутати не підтримали ряд поправок, які ставили під загрозу роботу електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Нагадаємо, у першому читанні законопроект про основні засади забезпечення кібербезпеки України підтримали 20 вересня минулого року.

Як відомо, РНБО України 29 грудня 2016 ркоу через триваючу гібридну агресію РФ проти України запровадила додаткові санкції проти фізичних і юридичних осіб держави-агресора. Того ж дня відбулося засідання РНБО, на якому були розглянуті питання запровадження обмежувальних економічних та інших заходів (санкцій), забезпечення кібербезпеки, захисту критичної інфраструктури, ухвалення Доктрини інформаційної безпеки, Державної програми розвитку ЗСУ на період до 2020 року, а також змін до військово-адміністративного поділу території України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук