Житомирська облрада не відповідатиме на запити з російських поштових сервісів

Житомирська обласна рада не розглядатиме інформаційні запити, які будуть написані не державною мовою та надійдуть із заборонених поштових сервісів, повідомляє Житомиро.info.

Про це йдеться в додатку до розпорядження про доступ до публічної інформації, яке голова облради Володимир Ширма підписав у понеділок, 17 липня.

«Запити на інформацію оформлюються державною мовою, а запити, оформлені іншою мовою, не розглядаються. Запити на інформацію, які надійшли в обласну раду з електронних ресурсів, зазначених у рішенні Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів», а саме – з поштових сервісів mail.ru, bk.ru, list.ru, inbox.ru та yandex, на розгляд не приймаються», - йдеться в інструкції щодо подання запиту на інформацію та отримання відповіді на нього.

Відповідальним за попередній розгляд та опрацювання запитів на інформацію є відділ забезпечення діяльності керівництва обласної ради.

Додамо, що 17 травня набув чинності указ президента Петра Порошенка про блокування в інтернеті Яндекса і російських соціальних мереж.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук