Жоден полігон області досі не підписав зі Львовом довгострокової угоди на вивезення ТПВ

СуспільствоОльга Гринько, 28 квітня 201711270

Жоден полігон у Львівській області не підписав з містом довгострокової угоди на вивезення та захоронення ТПВ, що було передбачено спільним меморандумом. Хоча Львівська міська рада на сесії 27 квітня прийняла рішення про виділення понад 20 млн грн на вирішення екологічних проблем у тих містах, які заявили про свою готовність співпрацювати зі Львовом. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

У п'ятницю, 28 квітня, французька компанія Egis презентувала план дій щодо врегулювання проблеми ТПВ у місті, а Європейський банк реконструкції та розвитку заявив про готовність надати місту 20 млн євро на першочергові заходи з рекультивації полігону в Великих Грибовичах та будівництво першої черги нового заводу.

«Минулого тижня державна і зокрема обласна влада запевнила громаду міста в тому, що сміттєва блокада зі Львова буде знята. Вже перший тиждень після підписання цієї декларації показав, що все не так просто і ці обіцянки наразі залишаються на папері. Ситуація в місті є далі непростою – понад 300 майданчиків досі є переповненими», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, така ситуація є через те, що жоден з обласних полігонів не підписав з містом довгострокової угоди на вивезення ТПВ зі Львова. Також міський голова зазначив, що гарантами зняття блокади з міста виступили обласна державна адміністрація, обласна рада та Кабінет міністрів.

«Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив, що готовий виділити місту 20 млн євро на першочергові заходи з рекультивації полігону в Великих Грибовичах та будівництво першої черги нового заводу. Нагадаю, що фінансову підтримку в розробці проектних рішень ми ще раніше отримали від уряду Франції. Мені залишається сподіватись, що українська державна влада та її обласне представництво, будуть послідовними, виконають умови меморандуму і сміттєва блокада міста буде раз і назавжди припинена», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук