45 поранених бійців АТО поїхали у Польщу на реабілітацію

СуспільствоОльга Карабан, 16 листопада 20142360

У неділю, 16 листопада, з Дніпропетровської області у Польщу на реабілітацію вирушили 45 поранених українських військовослужбовців. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської обради.

До 17 грудня українські військовослужбовці пройдуть оздоровлення в санаторіях, де до їхніх послуг буде вся необхідна інфраструктура та обладнання, а також цілющий гірський клімат і висококваліфіковані медики. Зокрема, бійці проходитимуть реабілітацію на курортах Польщі Льондек-Здруй і Щавно-Здруй (воєводство Нижня Сілезія).

«Наші лікарі зробили все можливе, щоб врятувати поранених бійців, зберегти їх життя і здоров'я. А подальшу реабілітацію та оздоровлення ми вирішили довірити провідним здравницям Польщі. Саме ця країна в першу чергу підставила нам своє дружнє плече і є надійним партнером Дніпропетровщини. І не тільки в реалізації взаємовигідних проектів, а й тоді, коли нам потрібна невідкладна допомога», – зазначив голова Дніпропетровської облради Євген Удод.

Нагадаємо, станом на 11 листопада під час проведення антитерористичної операції на сході України поранено 2,924 тис. військових Збройних сил України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук