57% українців ніколи не були за кордоном – опитування

А 71,6% заявили, що не планують їхати в країни Європи навіть попри безвіз

57,1% українців ніколи не були за кордоном. Про це свідчить соціологічне опитування, проведене Інститутом Горшеніна спільно з представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, пише LB.ua.

При цьому серед 42,9% респондентів, які відповіли позитивно на це питання, майже кожен третій жодного разу не їздив у Європу.

71,6% опитаних заявили, що, незважаючи на скасування віз, не планують їхати в країни Європи протягом найближчого року. Головна причина – відсутність грошей на поїздку.

Дослідження проводилося Інститутом Горшеніна і представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі методом особистого інтерв'ю. Всього було опитано 2000 респондентів старше 18 років у всіх регіонах України (крім окупованих територій Криму, Севастополя, Донецької та Луганської областей). Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, майже половина громадян України взагалі не збираються оформлювати закордонні біометричні паспорти.

За даними соціологів, наразі закордонний паспорт мають 34% населення, 7% з них мають новий біометричний закордонний паспорт.

Як свідчать результати опитування, 45 % респондентів взагалі не збираються оформлювати закордонні біометричні паспорти, 13% ще не вирішили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук