Департамент держбезпеки Литви застерігає про ймовірні інформаційні атаки Кремля

СвітЛюбко Петренко, 24 лютого 20152610
Департамент держбезпеки Литви застерігає про ймовірні інформаційні атаки Кремля

Департамент держбезпеки (ДГБ) Литви застерігає, що Кремль стрімко активізовує інформаційну війну проти балтійської держави. Про це повідомляє інформаційний портал Delfi.

«Останнім часом фіксуються чимраз очевидніші зусилля Росії з розпалюванню інформаційної війни і прагненню масштабного поширення своєї пропаганди в засобах масової інформації, в електронних ЗМІ та соціальних мережах Литви», - йдеться в повідомленні ДГБ, опублікованому на сайті відомства.

Як наголошується в документі, Росія шукає способи, аби під прикриттям зареєстрованих в інших країнах підприємств інвестувати в ЗМІ Литви або підтримувати їх фінансами й таким чином впливати на зміст опублікованої інформації або трансльованих теле- і радіопередач. 

За даними ДГБ, представники зарубіжних держав (необов'язково Росії) можуть запропонувати ЗМІ, які функціонують у Литві, співпрацювати в поширенні потрібної для Росії інформації, у підготовці інформаційних кампаній або прямій публікації замовних статей. 

У повідомленні наголошується, що вороже для Литви інформаційне тло намагатимуться сформувати і в регіональних ЗМІ країни. 

ДГБ закликає журналістську спільноту Литви не піддаватися на можливі провокації Росії, а в разі навмисних або підозрілих дій з поширення пропаганди, спроб надання фінансового впливу або прагнення вплинути на зміст підготовлювану інформації просить інформувати про це Департамент державної інформації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук