Голова Нацради з питань телелебачення і радіомовлення подав у відставку

Юрій Артеменко вирішив піти з посади достроково

Юрій Артеменко працював на посаді від 2014 року

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко подав у відставку. Президент Петро Порошенко майже одразу задовільнив прохання посадовця та звільнив його з посади.

«Термін моїх повноважень, як члена Національної Ради, добігає кінця у липні. Проте сьогодні, за два місяця до його закінчення, я ухвалив рішення подати у відставку і піти з посади», – йдеться в заяві Артеменка на сайті Нацради від 4 травня.

Він назвав дві причини такого рішення – втома та пропозиція іншої роботи.

«По-перше, проста людська втома – протягом п’яти років в постійному стресі працювати щоденно, по 10-12 годин, інколи навіть без вихідних. По-друге, пропозиція, що надійшла саме в цей час, перейти на іншу роботу», – написав голова Нацради.

У листі до сайту «Детектор медіа» Артеменко повідомив, що не все встиг зробити на своїй посаді.

«Серед мрій, що не встиг реалізувати, - добитися прийняття нового закону про аудіовізуальні послуги, запустити фольклорне радіо, відкрити освітній та військово-патріотичний телеканали, добудувати мережу суспільного мовлення, створити потужний моніторинговий центр», – написав він.

Також у своєму зверненні Юрій Артеменко назвав досягнення Нацради за час його перебування на чолі Нацради.

«Вперше за всі роки Незалежності почала будуватися мережа Суспільного телебачення та радіо. Цифрові частоти тепер мають телеканали UA: Перший та Культура, пардаментський канал Рада. Майже у всіх обласних центрах мовить перша програма Українського Радіо. У столиці запроваджено новий стандарт цифрового радіо, який популяризують зараз 14 незалежних радіостанцій. Відбувся перехід від аналогового до цифрового телемовлення. Вперше були започатковані мовні квоти на радіо, що призвело до появи великої кількості нових українських пісень та нових молодих виконавців. Задля захисту інформаційної безпеки нашої держави було обмежено трансляцію понад 80 телепрограм з держави-агресора. Натомість за цей час народилося більше 50 українських супутникових телеканалів. Значно дерегульовано роботу провайдерів програмної послуги, спрощено або взагалі ліквідовано багато бюрократичних процедур. Робота Нацради стала відкритою та прозорою», – нагадав він.

Оновлено. Додано інформацію. Президент Петро Порошенко звільнив голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка з посади члена Нацради. Відповідний указ від 4 травня з'явився на сайті президента, це сталось майже одразу після оприлюднення посадовцем своєї заяви.

Юрій Артеменко працював на посаді очільника Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з 2014 року. До того був народним депутатом України IV та V скликань, 2005 року очолював Запорізьку облдержадміністрацію.

У 2001–2005 був засновником, членом правління та віце-президентом Української асоціації видавників періодичної преси. З березня 2002 по 2005 рік — шеф-редактор газети «МИГ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук