Греки за день зняли з банківських рахунків мільярд євро

Світ14 червня 20127170
Греки за день зняли з банківських рахунків мільярд євро
Банк Греції

У Греції населення за один день зняло з рахунків у банках 1 млрд євро. Останнім часом з банків Греції забирають до 800 млн євро в день. При цьому люди прагнуть витрачати свої заощадження на товари тривалого зберігання, такі як крупи, макарони. Таке бажання пов'язують з побоюванням і за саму валюту.

Нагадаємо, в неділю 17 червня відбудуться вибори, де перемогу може здобути демократична партія СІРІЗА, яка відкидає всілякі заходи економії.

Перемога цієї партії може обернутися виходом Греції з єврозони. У такому разі розрахунки в країні будуть проводити у драхми. Яка може бути її вартість – зараз не знає ніхто. Останні соціологічні опитування, проведені серед різних верств грецького суспільства, показали, що консерватори від партії "Нова демократія", що виступають на підтримку затвердженого плану порятунку національної економіки, йдуть нога в ногу з ліворадикалам від коаліції СІРІЗА, яка має намір відмовитися від його виконання.

Для Греції перспективи дефолту і виходу із зони євро знову набули реальної форми після парламентських виборів 6 травня ц.р. Тоді за підсумками виборів консервативна партія "Нова демократія" отримала 108 місць (18,85% голосів виборців), ліворадикальна коаліція СІРІЗА - 52 місця (16,78% голосів), а партія соціалістів ПАСОК - 41 місце (13,18%) в 300-місцевому парламенті Греції. Однак політичні сили, які прийшли до влади, не змогли сформувати уряд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук