Львівські «айтішники» створили унікальний додаток для керування електромобілем Tesla

Годинник показує наскільки заряджений Tesla Car

IT-шники львівської компанії ELEKS створили унікальний додаток для керування електромобілем Tesla з допомогою годинника iWatch від Apple. 

Інформацію про вдалий експеримент за лічені дні розтиражували західні ЗМІ. ELEKS вже готується представити аплікацію на зустрічі провідних розробників програмного забезпечення у Нью-Йорку.

«Ідея створення додатку виникла випадково, на хвилі очікування випуску анонсованого раніше компанією Apple наручного годинника  iWatch, - розповів ZAXID.NET менеджер з мобайл-технологій компанії ELEKS Маркіян Мацех. - Самого годинника ми ще не маємо, але політика компанії Apple дозволяє користуватись своїм програмним забезпеченням, тому після відповідного дослідження ринку, ми взялися за цей експеримент».

Зі слів Маркіяна, розроблена  «айтішниками»  ELEKS аплікація дозволяє з допомогою Apple Watch керувати певними функціями електромобіля Tesla.

«Додаток вміє відкривати і закривати двері у Tesla, відкривати і закривати люк, вмикати кондиціонер,  фари і сигнал автомобіля. 

Також додаток може повідомити про поточний рівень заряду електромобіля, і навіть виставляти ліміт заряду, щоб знати, скільки доведеться заплатити за необхідну кількість заряду для Tesla на заправці», - розповів Маркіян.

Додаток для Apple Watch самі розробники називають експериментом, який вдався. Завдяки роботі над аплікацією, вважає Маркіян Мацех, вдалося вивчити можливості програмного забезпечення для Apple Watch, і запропонувати результати свого дослідження потенційним розробникам додатків для годинника, випуск якого компанія Apple анонсувала на квітень цього року.

30 січня після завершення експерименту, який тривав місяць, розробники виставили аналітичний матеріал про додаток у своєму блозі на сайті ELEKS

Того ж дня повідомлення про аплікацію з'явилось на популярному серед користувачів продукцією Apple інтернет–ресурсі MacRumors, який має понад 600 тис. підписантів у соцмережі Twitter.

Інформацію зі схвальним відгуками еппломанів про розробку за кілька днів розтиражували популярні західні ЗМІ. Матеріали з’явились у таких виданнях як US Today, Business Insider , CNN, Mashable та The Verge.

«Після низки публікацій у західних ЗМІ ми отримали запрошення представити нашу аплікацію в офісі міжнародного рівня компанії-розробника HUGE у Нью-Йорку. Ця компанія створювала проекти для таких мега-корпорацій як Google та Nike. Поза тим, ми маємо надію, що отримаємо шанс реалізувати ідею з розробки вже повноцінного додатку для годинника Apple у співпраці з компанією Tesla Car», - розповів Маркіян Мацех.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук