Львівські прикордонники затримали жінку, яка видавала себе за нідерландку
Прикордонники Львівського загону в аеропорту «Львів» затримали жінку, яка намагалася потрапити до країн ЄС з чужим закордонним паспортом.
Під час оформлення документів на авіарейс «Львів-Варшава» жінка подала закордонний паспорт, у якому було вказано, що вона громадянка Нідерландів, інформує прес-служба західного регіонального управління Держприкордонної служба України.
Під час перевірки паспорта стало очевидно, що фотографія у ньому не відповідає зовнішності жінки. Прикордонники помітили відмінності у формі очей, брів, губ та підпису.
Про факт повідомили представників Національної поліції. Порушницю затримали до з’ясування усіх обставин правопорушення.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleНагадаємо, сьогодні, 29 лютого, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького отримав нового керівника - Тетяну Романовську.