Львівський лікар-педіатр, збираючи гроші для онкохворих дітей, встановлює рекорди

СуспільствоВіталій Кубліков, 10 жовтня 2016, 17:23 1496 0

Багаторазовий рекордсмен України львів'янин Олег Скавиш на прізвисько Тягнизуб продовжує збирати кошти для хворої дитини. Благодійну ініціативу львівський силач почав з публічного рекорду. Звідси і назва – «Разом потягнемо». На сьогодні для лікування 8-річного Олега Подвірного вже зібрали 4,5 млн грн.

Зараз маленький пацієнт – у відділені гематології Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Хлопчик проходить черговий курс хіміотерапії перед трансплантацією кісткового мозку. Зробити це погодились медики в Італії, оскільки українська медицина не здатна на це. Та досі шукають неродинного донора.

«Ми маємо вже клініку і маємо певні кошти. Ми далі в очікуванні, взявши ще два блоки хіміотерапії, відповідно, ще потрібно великі кошти на це. Оскільки в Олежика були ускладнення і пішли великі кошти», – розповіла мама Олега Подвірного Галина Подвірна.

У «чорнобильській» лікарні працює Олег Скавиш, якого більше знають за прізвиськом Тягнизуб. Спільно з благодійним фондом «Крила надії» він у свій спосіб збирає кошти для дітей з онкологічними захворюваннями. Силовими шоу цей незвичайний лікар-педіатр допомагає врятувати безцінне маленьким пацієнтам. Збір коштів почався з рекорду. Тоді Тягнизуб потяг два чудопотяги у центрі Львова.

«Відтоді кожну акцію свою силову ми присвячуємо цій благодійній меті і збираємо гроші для онкохворого хлопчика. Я можу робити ось таке і в такий спосіб привернути увагу. Хтось може співати, хтось танцювати, і якщо ми всі об'єднаємося, тоді ми зробимо добру справу», – розповів дев'ятиразовий чемпіон України Олег Скавиш.

Відтоді гроші збирають де тільки можуть. Ось і цього разу показовий виступ Олег Скавиш влаштував на міжнародних змагань зі спортивних танців. Зі світу по нитці. Організатори марафону «Потягнемо разом» кажуть, на сьогодні вдалося зібрати небачену суму у 115 тис. євро.

«Уже витрачено 260 тис. грн. Лише на супутні препарати у Львові. Кожного дня іде щось. Сьогодні ми говоримо, що в принципі до завершення збору нам лишилося 20 тис. євро. Це 600 тис. грн», – розповіла директор благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська.

До плати базового рахунку залишилося закумулювати ще 8 тисяч євро. Для родини Подвірних такі суми були не підйомні.

«В мене є ще малеча, чоловік – у декретній відпустці, а я весь час тут з Олежиком. Я знаю, що зараз усім дуже важко, оскільки життя саме складне, але, бачите, ще й нам допомагають», – зазначила мама хлопчика  Галина Подвірна.

Допомогти цій дитині можуть всі охочі.

Банківські реквізити для перерахунку коштів:

БФ «Крила надії» 
Західне ГРУ ПриватБанку м. Львів
МФО 325321 
ЄДРПОУ 35620901 
Рахунок 26000060442841 
Призначення платежу: добровільна пожертва для Олега Подвірного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук