Львів'янку зможе врятувати лише чуже серце

Львів'янка Катерина Гадада потребує нашої допомоги. У жінки вроджена вада серця і єдине, що їй може зарадити, ― термінова трансплантація. Ціна життя ― 100 тисяч доларів.

У Катерини Гадади вроджена вада серця, дефект міжшлуночкової перетинки. Першу операцію пережила у дитинстві, наступна була за 40 років. Згодом жінці поставили кардіостимулятор. Та нині медики запевняють: єдине, що зможе врятувати жінку ― пересадка серця.

«Згідно з рекомендацією кардіохірургів київських і наших, оскільки, на жаль, не залишилося арсеналу медикаментів, які б могли покращити стан нашої пацієнтки, рекомендовано їй провести трансплантацію серця», ― повідомила завідувач терапевтичного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Леся Гусак.

Родина зверталися у сотню фондів, але зараз допомагають найчастіше лише воякам. На операцію готова взяти клініка у Білорусі.

«Запрошення нам прислали з Мінська, ціна операції ― 100 тисяч доларів. Це сума дуже велика для нас. Намагаємося розповсюджувати інформацію де тільки можна», ― розповіла донька пані Катерини Наталія Савчин.

Стан жінки такий, що пересадку серця треба робити терміново.

«Я хочу дожити до операції. Я ціле життя помагала людям і якщо ще буде воля Божа, буду помагати, бо я працюю медиком, щоб я користь ще приносила людям. Прошу, поможіть, щиро прошу!», ― звернулася до небайдужих Катерина Гадада.

Для допомоги відкрито рахунок у Приватбанку:

Приватбанк

4149 6258 0057 6454

Савчин Наталія Федорівна

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук