Медикам та вчителям Львівщини заборгували більше 18 млн гривень зарплати

Ще на початку тижня заборгованість складала майже 45 мільйонів

СуспільствоМарта Когут, 22 грудня 201912751

Вчителям та медикам Львіщини заборгували 18,4 млн гривень зарплати. Про це повідомив перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський під час наради із прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, яка відбулася у суботу, 21 грудня.

На нараді, у якій взяли участь представники від Львівщини, обговорювали недопущення заборгованості з виплат заробітної плати медичним та педагогічним працівникам. За словами першого заступника голови ЛОДА Василя Лозинського ще на початку цього тижня сума заборгованості на Львівщині була майже втричі більшою.

«На початку тижня заборгованість становила 44,8 млн грн, але ми попрацювали з внутрішнім ресурсом шляхом перерозподілу інших видатків. Тому сума прогнозованої заборгованості зменшилась до 18,4 млн грн для виплати заробітної плати працівникам медичної галузі. Зокрема, на 8-ми територіях буде ця потреба», – зазначив Василь Лозинський.

Також він додав, що для вирішення питання щодо виплати заробітної плати освітянам планується виділити додаткову дотацію місцевим бюджетам у сумі 47,8 млн грн.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський ще у листопаді зажадав від уряду погасити борги із зарплати перед лікарями і вчителями. Свій заклик він озвучив у відеозверненні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук