Мінінформполітики закликало Facebook блокувати російську пропаганду

Міністерство інформаційної політики України звернулося до керівництва компанії Facebook з проханням припинити діяльність проросійських і сепаратистських інформаційних ресурсів у соціальній мережі. Про це повідомляє прес-служба відомства.

МІП звертає увагу на блокування сторінок українських активістів, що на думку відомства, є порушенням «соціальною мережею свободи слова українських користувачів, а також де-факто політикою сприяння поширенню фейкових новин і пропаганди» Росією та угрупованнями «ДНР/ЛНР».

«Міністерство інформаційної політики просить керівництво компанії зробити неможливим використання інструментарію Facebook як засобу обмеження свободи слова українських активістів, що протистоять гібридній війні, розв'язаній РФ, і натомість вжити оперативних та дієвих заходів щодо припинення функціонування в соціальній мережі сторінок і груп, діяльність яких суперечить стандартам спільноти , оскільки їх діяльність має деструктивні наслідки для українського народу, а також для іміджу самої компанії», - йдеться у повідомленні.

Міністерство звертає увагу, що в офіційних стандартах Facebook зазначено, що спільнота не припускає присутності в соціальній мережі організацій і осіб, що займаються терористичною діяльністю. А українські органи державної влади визнають «ДНР» і «ЛНР» саме терористичними організаціями.

Нагадаэмо, упродовж перших п’яти місяців 2018 року СБУ виявила використання російськими спецслужбами 181 інтернет-ресурсу для дестабілізації соціально-політичної ситуації в Україні та маніпулювання суспільною думкою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук