Муженко сказав, для чого в Збройних силах потрібна строкова служба

Комплектування ЗСУ працює за принципом 90% контрактники і 10% - строковики

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко

В Україні збережеться змішана форма комплектації Збройних сил, що передбачає призов на строкову службу й службу за контрактом.

Як пояснив начальник Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) Віктор Муженко, призов є механізмом підготовки армійського резерву.

«На сьогодні йдеться про змішану форму комплектації. У нас є як військовослужбовці строкової служби, так і військовослужбовці служби за контрактом. Із загальної кількості зараз тільки 10% – військовослужбовці строкової служби. І ми продовжуватимемо таку форму комплектації Збройних сил, тому що нам потрібно, в тому числі, здійснювати підготовку резервістів», – сказав Муженко в інтер’ю «5 каналу», опублікованому в суботу, 15 жовтня.

За словами начальника Генштабу, резервістами при необхідності доукомплектовуватимуться підрозділи, що беруть участь у бойових діях.

Муженко також повідомив, що в 2014-2016 роках ЗСУ уклали контракти з 85 тисяч солдатів і офіцерів, 57 тисяч з яких підписали контракти у 2016 році.

Нагадаємо, 15 жовтня президент України Петро Порошенко заявив, що наприкінці жовтня армія стане контрактною – це відбудеться після завершення демобілізації мобілізованих під час шостої хвилі мобілізації

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук