Нацрада хоче через суд позбавити ліцензій радіостанції бізнесмена Сергія Курченка

Йдеться про радіостанції «Голос Столиці», «Авто-радіо», «Ретро ФМ» тощо

У компаній, які володіють ліцензіями на радіо, непрозора структура власності

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 5 жовтня ухвалила рішення не продовжувати ліцензії одного з найбільших українських радіохолдингів – радіогрупи «Український Медіа Холдинг» (входить до холдингу UMH бізнесмена Сергія Курченка), а також звернутися до суду для анулювання інших ліцензій, пише «Телекритика».

На думку регулятора, у компаній, які володіють цими ліцензіями, непрозора структура власності.

Так, позапланова перевірка радіостанції Next показала, що ТОВ «Фірма «Волинь» не надала Нацраді документи, що підтверджують зміну власника, а також вчасно не подала документи на переоформлення ліцензій у зв'язку зі зміною власника.

Зі слів представника радіогрупи за довіреністю Андрія Павленка, компанія не подала вчасно необхідну інформацію, оскільки на момент зміни власника закон, згідно з яким бенефеціар має бути вписаний в ліцензію, не набув чинності. Разом з тим компанія визнає порушення і готова подати заяви на переоформлення ліцензій, а документи, що підтверджують прозорість власності, подала 4 жовтня.

Крім того, представник кінцевого бенефіціара — Дмитра Крікберга — під час засідання заперечував його зв’язок із Курченком, зазначивши, що Крікберг має агробізнес і володіє мережею автозаправок у Дніпрі.

На думку регулятора, у компанії було достатньо часу, щоб зробити все це раніше. А член Нацради Уляна Фещук повідомила, що в поданих документах (1200 сторінок) відсутня трастова декларація бенефеціара. У підсумку Нацрада вирішила звернутися до суду з проханням про анулювання цих ліцензій. Крім того, регулятор відмовився переоформити ліцензії радіостанції.

Аналогічні рішення за результатами позапланових перевірок ухвалено і щодо інших радіостанцій групи, а саме — Lounge FM, «Авто-радіо», NRJ, «Голос Столиці», «Ретро ФМ», «Джем ФМ», «П’ятниця».

Разом з тим у радіогрупи є й інші ліцензії на мовлення, термін дії яких ще не сплив.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук