Німецьке підприємство на Львівщині виділило 1,2 млн грн на благодійність

СуспільствоОрися Шиян, 26 серпня 2015, 16:32 614 0

Німецьке підприємство «Леоні», що працює у Стрийському районі на Львівщині, виділило один мільйон гривень для медичних закладів Львівської області. Також компанія зробила благодійний внесок 200 тис грн для підтримки своїх працівників, які перебували в зоні АТО. Про це сьогодні повідомила прес-служба ОДА.

Керівництво заводу вручило символічні чеки представникам благодійного фонду «Крила надії», доброчинного фонду підтримки і розвитку охорони здоров'я військовослужбовців та Львівського військово-медичного клінічного центру.

Підприємство також підтримало своїх працівників, які брали участь в антитерористичній операції на сході країни. Керівник відділу персоналу заводу Надія Шабан запевнила, що ці кошти використають на реабілітацію, психологічну підтримку та медичне забезпечення їхніх колег, які воювали в АТО. Із 141 мобілізованого працівника підприємства на сьогодні 41 – демобілізований, троє працівників заводу загинули.

Зазначимо, що компанія LEONI є міжнародним виробником і постачальником дроту, кабелю і кабельних мереж. В Україні завод розпочав роботу у 2003 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук