Нове «життя» львівським каруселям дають місцеві художники і дизайнери

Головні Новини за 30 березняВіталій Кубліков, 30 березня 2015, 19:58 977 0

Сьогодні, 30 березня, львівські митці взялися за оновлення дизайну львівських атракціонів у Парку культури. Бо в такому вигляді, як зараз, певні ідейники проекту, – вони радше відлякують дітей.

Адміністрація зони відпочику закликала креативних львів’ян стати творчими волонтерами у соцмережах на сторінках Парку культури та відпочинку.

«Попробуємо зробити це максимально кольорово, щоб дітям було цікаво і дітки могли це розглядати», – зазначила мисткиня Марія Антоняк.

Львівські митці тут втілюють свої ідеї. За основу пропонують передвеликодню тематику. Тут майже кожен атракціон чекає, доки до них дійдуть руки професіоналів. Вандали за зиму добряче поглумились.

«Якщо ми всі разом долучимося, то можемо зробити щось хороше і справді корисне для наших дітей», – певна адміністратор Парку культури та відпочинку Оксана.

Дирекція Парку визнає, що більшість атракціонів застаріли морально. Тож бодай так хочуть їм продовжити життя. Бо мільйонів на нові немає, а порядних інвесторів у Львові також бракує.

«Ті умови, котрі нам іноді пропонують, є неприйнятними для Парку. Приходять і кажуть: ми поставимо атракціони, але віддайте нам Парк», – додав директор Парку культури Олександр Молодий.

За найбільш креативні ідеї художників та дизайнерів та їх втілення адміністрація Парку обіцяє своєрідну винагороду – квитки на атракціони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук