Першокласникам Львівщини привезли понад 30 тис. наборів LEGO

The LEGO Foundation безкоштовно надала першокласникам Львівщини понад 30 тис. невеликих конструкторів

Першокласникам Львівщини привезли понад 30 тис. конструкторів LEGO типу Six Bricks. Їх безкоштовно надала The LEGO Foundation в межах меморандуму, підписаного з Міністерством освіти України. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Набори LEGO Six Bricks (шість цеглин) – це невеликі конструктори, які складаються з шести частин. У новому навчальному році їх роздадуть кожному першокласнику. Як повідомили в ЛОДА, ці набори LEGO допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес.

Фото прес-служби ЛОДА

«Це дуже хороша ініціатива The LEGO Foundation, адже діти зможуть з користю проводити вільний час, розвиваючи уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно навчатися», – процитувала прес-служба ЛОДА директорку департаменту освіти і науки Любомиру Мандзій.

Нагадаємо, що в березні 2018 року після восьми років співпраці Міністерство освіти України та The LEGO Foundation підписали меморандум про взаєморозуміння. За домовленістю, такими ж наборами забезпечать усіх першаків України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук