Порошенко заявив, що збереже Академію сухопутних військ у Львові

СуспільствоАК, 14 липня 201710308
Президент Петро Порошенко на Львівському бронетанковому заводі, 14 липня 2017 р.

Президент Петро Порошенко заявив про те, що львівській Національній академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного не загрожує реформування чи скорочення навчальних дисциплін та курсантів. Про це президент заявив під час виступу на Львівському бронетанковому заводі.

«Львівська сухопутна академія була, є і залишиться. Жодного викладача і жодного курсанта звідси не заберуть», - пообіцяв Петро Порошенко.

«Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного – це гордість міста, області і всієї країни. Вісім випускників академії стали Героями України. Це – кожен шостий за останні три роки», – зазначив президент.

«Зараз нам треба більше офіцерів. Ми підвищуємо статус харківського факультету до рівня інституту, однак на академію це жодним чином не вплине. У Харкові готуватимуть танкістів-механків, а у Львові готують командирів танкових бригад. Жодного курсанта, викладача чи учбових механізмів в академії ніхто не забере. Нам потрібно більше патріотів-військовослужбовців, а де, як не у Львові виховують фахівців і патріотів? Справа не лише в унікальній учбовій і матеріальній базі навчального закладу, головне – атмосфера патріотизму», – заявив Петро Порошенко.

Він також повідомив, що на потреби академії було виділено 90 млн грн, за рахунок яких ввели в експлуатацію 14 тис. м2 нових площ для навчання.

Президент нагадав, що саме за його указом у 2015 році академії присвоїли статус національної, і додав, що намірів знижувати статус академії чи звужувати перелік спеціальностей не було.

«Можна «привітати» окремих політиків, які вирішували віртуальну проблему, жодних таких намірів не було», – сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, що останні кілька тижнів у Львові розгорнулася активна кампанія на захист Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук