Президент Польщі підписав закон про війська територіальної оборони

СвітЮлія Поліковська, 21 грудня 20163030
Президент Польщі підписав закон про війська територіальної оборони
Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про створення військ територіальної оборони

Президент Польщі Анджей Дуда у середу, 21 грудня, підписав закон про створення військ територіальної оборони. Про це повідомило «Польське радіо».

Закон передбачає, що Війська територіальної оборони є новим видом Збройних сил Польщі на рівні з Сухопутними військами, Військово-повітряними силами, Військово-морським флотом і Спеціальними військами Польщі.

«Вони зможуть проводити військові дії на суші при співробітництві з регулярними військами, а також проводити антикризові та антитерористичні операції. Війська територіальної оборони також повинні будуть боротися з невійськовими загрозами, вести просвітницьку та інформаційну діяльність», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що протягом кількох років міністерство оборони Польщі планує створити 17 бригад: по одній у кожному воєводстві і дві в Мазовецькому воєводстві. У першу чергу будуть створені бригади в Люблінському, Підляському та Підкарпатському воєводстві, а також чотири батальйони – в містах Люблін, Білосток, Жешув і Седльце.

У міністерстві оборони Польщі планують, що у 2018 році даний вид Збройних сил налічуватиме близько 35 тис. солдатів, а в 2019 році – близько 53 тис.

«За оцінками уряду, вартість створення й експлуатації ВТО становитиме 3,6 млрд злотих (близько 818 млн євро)», – сказано у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що пріоритет у наборі до Військ територіальної оборони надаватиметься членам організацій, покликаних підсилювати оборону Польщі, а також випускникам військових класів. Після трьох років служби у Військах територіальної оборони вони матимуть пріоритет у призові до проходження кандидатської і професійної військової служби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук