Проти надання Донбасу особливого статусу висловилися 50% українців, - опитування

СуспільствоРоман Ганкевич, 26 вересня 20165292
Проти надання Донбасу особливого статусу виступили 50% українців, - опитування

Надання Донбасу особливого статусу не підтримують 50% українців. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова з 9 по 14 вересня 2016 року.

Як зазначається, загалом було опитано 2 018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Опитування проводилося у 118 населених пунктах (67 – міських і 51 – сільських).

«50% опитаних громадян України не підтримують надання Донбасу особливого статусу, підтримують таку ідею 22,7% опитаних», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, надання особливого статусу Донбасу не підтримують більшість жителів Західного та Центрального регіонів, а також відносна більшість жителів Південного регіону.

Між тим, у Східному регіоні та на Донбасі (тій його частині, яка контролюється Україною) частки тих, хто підтримує, і тих, хто не підтримує надання Донбасу особливого статусу, є приблизно рівними.

Нагадаємо, наприкінці серпня результати соцопитування, проведеного центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. А. Яременка, також показали, що більшість українців не підтримують проведення виборів на окупованому Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук