Рада єпископів Львова закликала державну владу боротись із гральним бізнесом

Рада єпископів Львова закликала державну владу боротись із гральним бізнесом
Єпископи звернулись до керівництва держави щодо пагубного впилву гральних автоматів

Рада єпископів Львова звернулась до Всеукраїнської Ради церков, релігійних організацій та керівництва держави щодо згубного впливу грального бізнесу. Відповідне звернення у п’ятницю, 21 грудня, опублікували на сайті Львівської міськради.

У зверненні єпископів мовиться про те, що закон України «Про заборону грального бізнесу» на практиці не діє.

«З радістю та надією ми сприйняли постанову у 2009 році Верховною Радою України першої редакції Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні»... Однак, цей закон не діє на практиці. У нашому місті кількість гральних закладів поширилася настільки, що нагадує «метастази», які гублять моральний та матеріальний добробут нації», – йдеться у тексті звернення.

«Із розвитком цифрових технологій маємо випадки, коли нам пропонують зіграти у віртуальне казино чи клацнути на автомати, скориставшись перерахунком коштів з особистої картки. Особливо ця заманлива пропозиція з’являється тоді, коли переглядаємо відео у мережі або читаємо тексти», – зазначається у тексті звернення.

Відтак Рада єпископів Львова закликала членів Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій, президента України, прем’єр-міністра України, голови ВРУ долучитися до боротьби з проблемою лотерейного бізнесу і блокування віртуальних азартних ігор.

Звернення підписали високопреосвященний Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-католицької Церкви, Високопреосвященний Макарій, Митрополит Львівський Православної Церкви України, Високопреосвященний Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський Православної Церкви України, Високопреосвященний Архиєпископ Мечислав, Митрополит Львівський Римсько-католицької Церкви, Високопреосвященний Філарет, Архиєпископ Львівський і Галицький Української Православної Церкви, Володимир Якимів, старший пресвітер Церкви Християн віри євангельської у Львівській області, Архимадрит Ісагак Погосян, настоятель Катедрального собору Успення Пресвятої Богородиці Української Єпархії Вірменської Апостольської Церкви.

Нагадаємо, під час засідання 21 грудня виконавчий комітет Львівської міськради обмежив діяльність нелегальних гральних закладів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук