Російський журналіст порівняв Львів і «російський Мордор»

Російський військовий журналіст Аркадій Бабченко під час робочого відрядження у Слов'янськ (червень 2014 року)

Відомий російський журналіст Аркадій Бабченко розповів про свої враження від Львова, а також протиставив його російському «Мордорові». Це порівняння він представив на своїй сторінці у Facebook.

«У Львові, у тисячах кілометрів від Мордору, головне відчуття, яке завжди з тобою, це, звичайно ж - безпека. Немає відчуття того, що над тобою постійно висить бетонна плита на порваній мотузці. Хоча б на тиждень. Хоч на трішки. Просто нормально по-людськи пожити. Серед нормальних, психічно здорових людей, без ознак сказу на обличчі», - написав Бабченко.

Журналіст підкреслив, що «Мордор» навчив його «насолоджуватися простими речами».

«Наприклад, не***бнутості оточуючих тебе людей цілком достатньо для щастя, виявляється», - відзначив журналіст.

Як відомо, у соцмережах жартівлива назва «Мордор» часто використовується щодо Росії, як опис її високого ступеню закритості. У легендарній епопеї Джона Рональда Руела Толкіна розповідається, що землі «Мордору» відомі завдяки трьом величезним гірським хребтам, що оточують його з півночі, заходу і півдня і захищають від зовнішнього світу.

Слід зазначити, що Аркадій Бабченко відомий своїми військовими репортажами з гарячих точок на території колишнього СРСР.

Після початку другої чеченської війни він уклав контракт зі Збройними силами РФ і брав участь в «контртерористичній операції». Служив зв'язківцем, потім у піхоті, командиром розрахунку в гранатометному взводі.

У 2000 демобілізувався в званні старшини гвардії і зайнявся журналістикою.

Працював військовим кореспондентом «Московського Комсомольця», потім кореспондентом програми «Забытый Полк» (НТВ — ТВ6 — ТВС), співпрацював із численними газетами, журналами і передачами: «Крестьянская Россия», «Армейский магазин», «Постскриптум» та іншими.

В якості військового кореспондента брав участь у війні в Південній Осетії у 2008 році. З січня 2009 року знову працює у «Новій газеті» в якості спеціального кореспондента.

Цими днями журналіст відвідував ІІІ Львівський медіафорум, який тривав до 30 травня. Представники медіасередовища ділилися досвідом та переймали передові практики світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук