Сікорський: У виборах повинні взяти участь якомога більше виборців

СвітДар'я Буряченко, 16 травня 20148143
Сікорський: У виборах повинні взяти участь якомога більше виборців
фото wiadomosci.wp.p
Радослав Сікорський

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявляє, що необхідно докласти усіх зусиль, щоб позачергові президентські вибори в Україні 25 травня відбулися за участі якомога більшої кількості виборців.

Про це він заявив у п'ятницю, 16 травня, у Києві, після закінчення переговорів з українським колегою Андрієм Дещицею.

Голова польського відомства наголосив, що Польща підтверджує намір відправити спостерігачів на ці вибори.

«Вважаємо, що потрібно зробити усе можливе, щоб в Україні, особливо на сході країни, вибори відбулися без жодного тиску, без застосування сили. На нашу думку, необхідно позбавитися підтримки сепаратистських дій в цій частині країни. В Європі усі хочуть, щоб ці вибори були максимально легітимними», – наголосив Сікорський.

За його словами, необхідно, щоб присутність виборців була якомога більшою, щоб результат цих виборів був переконливим як для України, так і світу.

Він також зазначив, що у легітимності українських виборів має бути зацікавлена і Росія, яка піддає сумніву легітимність влади в Києві.

Польський урядовець також висловив сподівання, що після проведення президентських виборів Україна зможе підписати другу частину Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Сікорський також пообіцяв, що Польща надаватиме Україні свою допомогу і ділитиметься своїм досвідом запровадження реформ.

Дострокові президентські вибори заплановані на 25 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук