Тарасу Сітенку відмовили в праві боротись за губернаторське крісло

Конкурс на посаду голови Харківської обласної адміністрації виявився не таким відкритим, як було заявлено. Список кандидатів, які подавали документи на конкурс, не було оприлюднено, про відмову в праві участі в конкурсі подавачі дізналися навіть не в письмовому вигляді, а по телефону, а анкети учасників для проходження тестування на губернаторську посаду – не опубліковані.

«Ця відмова – цілком очікувана реакція бюрократичної системи на спробу її зміни. Незважаючи на заявлену прозорість і об'єктивність, декларації про те, що в конкурсі будуть мати значення виключно професіоналізм і досвід, система навіть не дала шансу для проведення справжнього змагання гідних кандидатів, перекривши можливість участі в ньому «неформатним» кандидатам», – сказав Тарас Сітенко, депутат міськради від фракції «Самопоміч», один з претендентів на участь в конкурсі.

Причиною відмови, яку було озвучено Сітенко в телефонній розмові, став брак досвіду роботи на керівних посадах (управлінський досвід Сітенко в великому бізнесі становить 26 років). При цьому, до конкурсу було допущено двох безробітних.

На думку Сітенко, бюрократична машина захищається від зовнішніх впливів, навіть не намагаючись дотримуватися пристойності.

«В мене не було особливих ілюзій щодо шансів виграти цей конкурс, але я вважав за потрібне подати документи, переконатися в тому, що учасникам даються рівні умови і можливості. Але, як бачимо, не дивлячись на зміни в Україні, що відбулися з 2014 року, зміни в суспільній свідомості, люди, що представляють владу в нашій країні, не змінилися, і силоміць намагаються зберегти бюрократичну вертикаль, в якій найважливішою рисою є вміння догоджати начальству і писати звіти, а не здатність ефективно управляти і розвивати країну. Очевидно, що конкурс уявний і насправді був покликаний офіційно узаконити заздалегідь визначену кандидатуру в.о.губернатора Юлії Світличної», – розповів Сітенко.

Тарас Сітенко та його команда збираються оскаржити рішення комісії в суді.

9 вересня 2016 року президент України Петро Порошенко оголосив конкурс на посаду губернатора Харківської області, Сітенко став одним з учасників, які подали документи. Тарас Сітенко – великий харківський бізнесмен, що володіє декількома десятками компаній, чий сукупний річний оборот становить понад 10 млрд гривень.

Сітенко є головою фракції «Об'єднання «Самопоміч» в харківській міськраді. На виборах на посаду мера Харкова в 2015 році він посів друге місце після Геннадія Кернеса​.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук