Томенко обіцяє вирішити проблеми Шацька

6 липня 20092370

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко побував з робочою поїздкою на Волині. Під час зустрічі з керівництвом Шацької районної ради та директорами шкіл району Микола Томенко сказав, що соціальна сфера району повинна відповідати статусу Шацького національного заповідника та рівню району, де розташоване одне з семи природних чудес України, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі заступника голови ВРУ.

На сьогодні, незважаючи на те, що це унікальне природне місце, яке, окрім всього, визнане одним із семи природних чудес України, має й певні проблеми", - сказав М.Томенко. На його думку, перша проблема - це облаштування Заповідника з точки зору туристичної інфраструктури, яка на сьогодні не відповідає рівню вимог відпочиваючих. Зокрема, М.Томенко поінформував, що звернеться до керівництва Федерації профспілок із проханням розглянути питання про покращення облаштування умов проживання у підвідомчих санаторіях та профілакторіях, що розташовані в даному регіоні.

"Надзвичайно важливим є й рівень розвитку соціальної інфраструктури жителів Шацького району. На сьогодні потребує підтримки соціальна сфера району, зокрема, школи та система охорони здоров´я", - зазначив заступник голови Верховної Ради України.

М.Томенко під час свого візиту на Волинь передав кожній школі Шацького району диски "Класика української літератури. Живі голоси" для проведення уроків з української мови і літератури, книги для бібліотек та спортивний інвентар для уроків фізичної культури. Він також поінформував, що в цьому році за рахунок коштів спецфонду передбачається профінансувати низку об´єктів охорони здоров´я району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук