Третій енергоблок Рівненської АЕС відключили від живлення

Причини відключення поки що не повідомляються

СуспільствоЮрій Братюк, 19 січня 20194670
В «Енергоатомі» запевняють, що радіаційний фон довкола блоку перебуває в межах норми

В ніч на 19 січня енергоблок №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) відключили від енергомережі. Про це передає прес-служба «Енергоатому».

«Дією технологічного захисту відбулась посадка стопорних клапанів, відключення турбогенератора ТГ-5 від мережі і зниження потужності реакторної установки блока №3 Рівненської АЕС до 37%. Працює комісія», - зазначається у повідомленні.

Причини відключення не повідомляються, проте, ймовірно, це є частиною технічої перевірки, яка тривала на РАЕС останні два тижні і завершилася вчора. Завданням перевірки було перевірити, як дотримуються на стратегічно важливому об’єкті області вимоги пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту: стан виконання заходів капітального характеру, справність систем протипожежного захисту і автоматичної пожежної сигналізації, стан систем пожежогасіння, забезпеченість об`єкта усіма необхідними засобами цивільного захисту.

В «Енергоатомі» запевняють, що радіаційний, протипожежний та екологічний стан на проммайданчику та прилеглій території РАЕС перебуває в межах діючих норм і не змінювався. Блок №1 перебуває в плановому капітальному ремонті, блоки №№2,4 працюють з повним навантаженням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук