У Львівській міськраді прокоментували відкриття кримінальної справи щодо ринку «Санта-Барбара»

СуспільствоНазарій Тузяк, 20 березня 201713930

Львівська міська рада відреагувала на повідомлення прокуратури Львівщини про відкриття кримінального провадження через перенесення ринку «Санта-Барбара».

За словами директорки юридичного департаменту Гелени Пайонкевич, Львівська міськрада мала повне право вилучити земельну ділянку на вул. Б.-І. Антонича з переліку аукціонних та передати її під новий ринок.

У прес-службі ЛМР уточнюють, що ділянку на вул. Б.-І. Антонича виділили ЛКП «Львівавтодор», а ТОВ «Сихівська народна торгівля» лише дозволили там влаштувати торгівельні павільйони для організації ринку.

«Ми у 2016 році надали у користування земельну ділянку, яка належить громаді міста, нашому ж ЛКП «Львівавтодор». Була необхідність перенесення ринку «Санта-Барбара» для завершення будівництва трамвайної лінії на Сихів. Ми були свідомі, що ТОВ «Сихівська народна торгівля» на момент перенесення цього ринку не мала належним чином оформлених документів на земельну ділянку, але враховуючи ту кількість підприємців, які працювали там, ту кількість людей, які користувались послугами цього базару, містом було прийнято рішення про його перенесення. Для цього була виділена земельна ділянка, яка влаштовувала і ЛКП «Львівавтодор», і підприємців, і ми свідомо закріпили цю земельну ділянку за нашим комунальним підприємством і дозволили ТОВ «Сихівська народна торгівля» влаштувати там торгівельні павільйони для організації ринку», – пояснила Гелена Пайонкевич.

Водночас вона заявила, що оскільки ТОВ «Сихівська народна торгівля» незаконно зареєструвала право власності на об'єкти нерухомості на новій ділянці, то міськрада невдовзі звернеться до суду для скасування цієї реєстрації.

«Ми завершуємо підготовку позову, який буде поданий до суду до кінця цього тижня, про скасування державної реєстрації. Я не можу погодитись з прокуратурою про те, що незаконно була вилучена земельна ділянка на вул. Б.-І. Антонича з переліку земель, які перебували для продажу на аукціоні, тому що це землі міста і власне Львівська міська рада ними розпоряджається. Якщо місто вирішило, що там має бути організовано ринок, то, я вважаю, що це можливо. Отож, ми після подачі заяви до суду, звернемось про відкриття кримінального провадження», – додала директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Зазначимо, що 20 березня прес-служба прокуратури повідомила про зловживання службовим становищем посадовцями Львівської міськради під час передачі ТОВ «Сихівська народна торгівля» земельної ділянки для облаштування ринку. Йдеться про ділянку, яку в лютому 2016 року Львівська міськрада вилучила із переліку земель для продажу на аукціонах і передала її в користування ЛКП «Львівавтодор». Після цього «Львівавтодор» уклав із ТОВ «Сихівська народна торгівля» меморандум про співпрацю, надавши цю ділянку у постійне користування для облаштування торговельних павільйонів. При цьому Львівська міськрада звільнила «Львівавтодор» від сплати земельного податку за користування цією ділянкою, що, за версією прокуратури, є зловживанням.

Водночас, за інформацією прокуратури, ТОВ «Сихівська народна торгівля» у січні 2017 року незаконно зареєструвала право власності на об'єкти нерухомості площею понад 1700 м2.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук