У Львові дітям учасників АТО дадуть по ₴2,8 тис. на оздоровлення

Сьогодні, 21 травня, на засіданні сесії Львівської міськради депутати проголосували за надання разової матеріальної допомоги дітям учасників АТО на оздоровлення. На обліку зараз є понад 1500 дітей учасників АТО, відтак на кожну дитину від 4 до 18 років буде виділено по 2,8 тис. грн.

Комплексна програма підтримки учасників АТО та членів їх сімей передбачає забезпечення оздоровленням/відпочинком дітей учасників АТО, передає прес-служба ЛМР.

Перевага надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей учасників АТО полягає в тому, що розмір матеріальної допомоги можна встановити за особистим внеском учасника АТО, зокрема диференціювати розмір допомоги так: діти загиблих учасників АТО, діти постраждалих учасників АТ, діти учасників бойових дій в АТО та діти учасників АТО.

Окрім того, надання матеріальної допомоги дає змогу охопити значно більше дітей, а саме при виділенні путівок на оздоровлення охоплюється категорія дітей, яка може відпочивати без супроводу батьків (від 7 до 18 років). При виділенні матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей від 4 до 18 років.

«Це робиться для того, щоб не обирати, кому з дітей надати ці кошти, а дати їх усім дітям з тих сімей, де батьки перебувають в зоні бойових дій. Тому на кожну дитину буде виділено близько 2,8 тис. грн на оздоровлення, і вже батьки будуть визначати, як саме їх використати для дитини», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук