У Львові штрафують порушників правил благоустрою

За тиждень у місті на порушників працівники КП «Адміністративно-технічне управління» склали понад сотню вимог та протоколів

СуспільствоОльга Гринько, 15 вересня 20177300
Забруднення територій, вулиць - одне з частих порушень

Від початку тижня працівники КП «Адміністративно-технічне управління» склали 108 вимог та 7 протоколів порушень правил благоустрою у Львові. Найбільше порушень через самочинне встановлення літніх майданчиків, засмічення прибудинкових територій та будівельне сміття.

«Найбільше порушень працівники відділу нагляду за станом благоустрою виявили відповідно до пункту 20.1.14 – складання тари, конструкцій, виробів на вулицях, площах, зелених зонах, прибудинкових територіях без дозволу, та п. 20.1.24 – самочинне встановлення літніх майданчиків, відгороджень, постійних і тимчасових огорож. Загалом складено 26 вимог та 2 протоколи», – йдеться у повідомленні прес-служби ЛМР.

14 вимог та 1 протокол складено у Шевченківському районі, 5 – у Франківському, у Сихівському – 2 та у Галицькому – 1 вимога. Із початку місяця за цими порушеннями складено 43 вимоги та 2 протоколи, з початку року – 636 вимог та 205 протоколів.

Також частими є порушення п. 20.1.17 «Правил благоустрою м. Львова», зокрема – забруднення територій, вулиць, які спричинені виконанням будівельних робіт понад нормативні терміни, вказані у дозволі та п. 20.1.23 – забруднення територій, вулиць, які викликані самовільним виконанням будівельних чи ремонтно-будівельних робіт.

За цим фактом складено 22 вимоги та 2 протоколи. Найбільше вимог складено у Личаківському районі м. Львова – 8, у Франківському, Галицькому, Сихівському – по 4 вимоги, у Залізничному та Шевченківському районах – по одній. З початку місяця за цими порушеннями складено 39 вимог та 2 протоколи, з початку року – 661 вимога та 38 протоколів.

Усього з початку тижня складено 108 вимог та 7 протоколів, з початку місяця – 183 вимоги та 9 протоколів, з початку року – 2968 вимог та 423 протоколи.

До слова, КП «Адміністративно-технічне управління» такі обстеження проводить систематично. Осіб, винних у порушенні «Правил благоустрою м. Львова», штрафують за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема для громадян штраф від 340 до 1360 грн, а для посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук