У Польщі вибрали командувача збройними силами на випадок війни

СвітЮлія Поліковська, 22 червня 20153120

22 червня президент Польщі Броніслав Коморовський згідно з пропозицією прем'єр-міністра Еви Копач готується призначити генерала Марека Томашицького кандидатом на головнокомандувача польськими збройними силами в разі війни, повідомило «Польське радіо», посилаючись на інформацію Бюро національної безпеки Польщі.

Головнокомандувач повинен прийняти командування армією під час війни і підкорятися безпосередньо президентові, який займається захистом держави спільно з урядом.

Інші військові завдання, пов'язані з оборонними операціями, наприклад, навчання, залишаються у віданні Міністерства оборони, в тому числі під час війни.

«Створення можливості вибору кандидата на посаду головнокомандуючого збройними силами, який зможе заздалегідь підготуватися до виконання обов'язків, було однією з головних змін, внесених в рамках реформи системи управління Збройними силами, яка почала діяти 1 січня 2014 року», - уточнили в Бюро національної безпеки Польщі.

Президент Польщі, підписуючи закон про створення такої посади в структурі управління польською армією 1 квітня 2015 року, зазначав, що «закон озброює польську державу реальною здатністю ефективно і швидко реагувати на потенційну небезпеку та кризи».

Як інформував ZAXID.NET, на президентських виборах у Польщі переміг Анджей Дуда.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук