У Польщі відкрили дев’яте почесне консульство України

СвітЮлія Поліковська, 16 березня 20162460
Відкриття почесного консульства України в Бидґощі

У місті Бидґощ у вівторок, 15 березня, офіційно відкрили ще одне почесне консульство України в Польщі. Про це повідомило «Польське радіо».

Офіційна церемонія відкриття дипломатичного відомства відбулася у Вищій економічній школі. Почесним консулом України призначений президент цього ВНЗ Кшиштоф Сікора. Цю посаду він отримав завдяки активній діяльності у розвитку партнерства та співпраці між Польщею та Україною.

«Завдання почесного консула полягає, передусім на побудові добрих відносин між державою, яку він представляє і державою, в якій функціонує – у моєму випадку між Україною та Польщею», – зазначив Сікора.

За участі представників регіональної влади та місцевої української громади посол України в Польщі Андрій Дещиця вручив консульський патент та екзекватуру на згоду щодо призначення Кшиштофа Сікори почесним консулом України в Бидґощі.

Тепер громадяни України зможуть отримувати у консульстві допомогу у вирішенні усіх формальностей.

Кшиштоф Сікора хоче також полегшити налагодження контактів між польськими та українськими ВНЗ, а також підтримувати підприємців.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що новим консулом-керівником консульства України в Гданську став колишній в. о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації Лев Захарчишин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук