Учасників програми на львівському телеканалі НТА піймали на отриманні грошей за участь в ефірі

Очевидець зняв відео, як учасники телешоу, що критикували проект сміттєпереробного заводу у Львові, отримують гроші після програми

Учасникам зйомок роздавали гроші за списком

Учасників політичної телепередачі «Народне Толк-Шоу», що виходить на каналі НТА, одразу після ефіру застали за отриманням грошей. Процес роздачі грошей учасникам телешоу у вівторок, 4 червня, зафіксував на відео громадський активіст та працівник ЛКП «Зелене місто» Борис Пошивак.

Темою телевізійної передачі стала побудова сміттєпереробного заводу у Львові та рекультивація сміттєвого полігону в Грибовичах. Ведучі телешоу заявили, що в залі перебувають мешканці Грибович, Малехова та інших населених пунктів, які небайдужі до проблеми вивезення та переробки сміття у Львові. Періодично люди у залі критично висловлювалися щодо побудови сміттєпереробного заводу чи рекультивації полігону.

Темою телепередачі стала проблема вивезення та переробки сміття у Львові

За словами Бориса Пошивака, після ефіру учасникам програми заплатили за участь у телепередачі. На відео видно, що гроші отримують близько двох десятків осіб.

«Під час зйомок публіка організовано аплодувала, підтримуючи спікерів, які виступали проти будівництва сміттєпереробного заводу чи рекультивації полігону. Одразу після ефіру всі ці люди вийшли зі студії на вулицю і почали отримувати гроші за списком. Роздавали банкноти по 100 і 50 грн. Я запитав, за що платять учасникам програми. Чоловік, який роздавав гроші, відповів, що людям платять за їхній витрачений час», – розповів ZAXID.NET Борис Пошивак.

Відео Бориса Пошивака

Чоловік, який роздавав гроші заперечив, що він є менеджером каналу НТА, однак не назвав свого імені та місця роботи. Після розмови з Борисом Пошиваком він продовжив роздавати гроші учасникам телепередачі.

Генеральний директор каналу НТА Роман Любицький розповів ZAXID.NET, що не знає про жодні виплати учасникам ефірів «Народного толк-шоу».

«Мені такі факти невідомі. Не можу вам цього підтвердити. Чесно кажучи, вперше про це чую. Це зовсім новий проект. Я зараз перебуваю за кордоном. З понеділка зможу краще розібратися в ситуації», – пояснив Роман Любицький.

Редакторка каналу НТА Наталія Струк підтвердила ZAXID.NET, що канал й справді платить частині аудиторії за участь у програмі.

«Аудиторія програми складається з різної частини людей. Ток-шоу працюють за таким принципом, коли людей запрошують за певну винагороду, тому що нам треба цим людям банально компенсувати витрати на доїзд. Йдеться про людей, які не є спікерами, це – аудиторія. До них єдина умова – вони мають поводитися активно, мають слухати про що йдеться в програмі, немає якихось вказівок, що вони мають когось підтримувати, а когось ні. Гроші платять із коштів, що призначені на виробництво програми. І це справді 50-100 грн», – пояснила Наталія Струк.

Вона також додала, що чоловік, який роздавав гроші, не є працівником телеканалу, але не змогла відповісти, хто це такий.

Народне Толк-Шоу» виходить на телеканалі НТА з 28 травня 2019 року. Наразі відбулося два ефіри цієї передачі. Зйомки відбуваються у павільйоні в приміщеннях львівського «Гранд Готелю». У цій же студії телеканал НТА від 31 березня знімає ще одне політичне шоу «Говорить Великий Львів». Власником «Гранд Готелю» є львівський бізнесмен і депутат від Блоку Петра Порошенка Григорій Козловський. У 2017 році екс-нардеп від ВО «Свобода» Ігор Кривецький офіційно продав телеканал НТА політикам з «Народного контролю», однак зберіг реальний вплив на його редакційну політику.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук