Україна і Польща підписали генеральну угоду про співпрацю у сфері оборони

У Варшаві підписали генеральну угоду про міжурячдову співпрацю України і Польщі у сфері оборони

Міністр оборони України Степан Полторак і міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич у п’ятницю, 3 грудня, підписали генеральну угоду між урядами обох країн про співробітництво в сфері оборони. Про це повідомили у прес-службі глави української держави.

Документ підписаний за підсумками переговорів делегацій під головуванням президента України і президента Польщі Анджея Дуди.

Зазначено, що угода створює правові підстави для розширення українсько-польської співпраці в оборонній галузі, зокрема, за напрямками: військовий зв’язок та інформаційні системи; проведення науково-дослідних робіт для потреб збройних сил; оборонна політика і планування; логістичне забезпечення збройних сил; проведення військових інженерно-технічних робіт; військова інфраструктура; розробка, модернізація, виготовлення і постачання оборонного устаткування, співпраця в сфері оборонної промисловості; операції сил спеціального призначення; інші напрямки співробітництва за взаємною згодою сторін.

«Укладення генеральної угоди матиме позитивний вплив на обороноздатність держави, розвиток оборонно-промислового комплексу та розвиток Збройних сил України, а також передбачає можливість започаткування нових актуальних напрямків і форм співробітництва сторін», – сказано у повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук